Annie Chemie Wurster Coater Annie Chemie P Ltd se zabývá výrobu mikro zapouzdření vrstvou chemikálií. Jsme zapouzdřit suché chemické krystaly v ochranné polymerové povrstvení k vlastnosti jako opožděné vydání, citlivé vydání teplota, tlak citlivé uvolnění atd. Pro hydraulické štěpení nabízíme zapouzdřený Gel Breaker (Persíran amonný, draselný Persíran sodný bromičnanu atd.). Je nabízena ve třech stupních. Instantní okysličovadlo, zpoždění vydání nízkoteplotní oxidant s a zpoždění vydání vysokoteplotní okysličovadlo. Nabízíme také jiné chemikálie zpožděné vydání. Veškeré informace o fyzice, chemii, aplikace, použití a technologie na výrobu Gel dělení je na těchto stránkách.

Home ----------------- Contact

Air Cargo manufacturers suppliers exporters Bags Jumbo bags carboy packing Gel Breaker Ammonium Persulphate

To je překlad počítač pro vaše pohodlí. Lepších informací prosím navštivte naše domovské stránky Home. Uvítáme vaše návrhy na zlepšení této stránky.

Guarová Gel jistič draslíku a peroxodisíran amonný a bromičnan sodný

Břidlicový plyn hydraulické štěpení je osvědčená technologie pro zvýšení produktivity a maximalizovat využití v ropných a plynových vrtů. Guarová guma je obecně používán pro výrobu štěpení tekutiny a udržet pískové částice nebo proppant v suspenzi. Vysoká viskozita zlomu tekutin je čerpána v a platební zóna je zlomená. Po zlomu, viskózní guarová guma je povinna člení na snížení viskozity a získat uhlovodíků vytékat zlomeninu formace. Toto snížení je dosaženo použitím okysličovadlo jako Persíran amonný. To je často označován jako gel jistič. Opožděné a jednoho kapalinou reverzibilní gel technologií gel lámání mechanismus je chemicky zabudovaná přímo do samotné struktury gelu a pro toto opožděné gel zvrat čas je kontrolovatelné.

Když vodném gelu je kontaktován za vhodných podmínek, může zhoršit jističe gel zpět na řídkou a vodnaté řešení.

Povrstvené nebo zapouzdření peroxodisíran amonný založený křídový chemikálie být aktivní v 140F nebo 60C názvem nízkoteplotní opožděné vydání gel dělení se používá k trhacím gelu až na teploty 200F nebo o něco více.
Potažené nebo zapouzdření peroxodisíran draselný založené křídový chemikálie být aktivní v 195F nebo 90C názvem vysokoteplotní opožděné vydání gel dělení se používá, když výrazně vyšší teploty down díra až 300F nebo 150 C očekává.
Povrstvené nebo zapouzdřený bromičnan sodný založené gel jističe za velmi vysokých teplot. To nebude aktivní 240F nebo 115 C a je navrženo pro použití v 280F do 330F nebo 138C na 165 C.

Testování zapouzdřený Breaker peroxodisíran amonný 100 ot/min v s vodou v kádince 150F nebo 65C
Release profile for viscosity reduction Please Click on the image to enlarge
Když se zkouší při vyšších otáčkách s pískem v breaker, rozpouští 70-80 % v 6 hodin.

Nezávislé chemik uživatele ohlásil následující profil změnu viskozity srovnání našeho produktu peroxodisíran amonný založené Encap s jinou.

Viscocity Reduction Please Click on the image to Enlarge

Viscosity Breaking Please Click on the image to Enlarge

Aplikace:
Ropné pole – oxidační Gel jistič pro Guar suspenzí v lomu. Popraskání pracovních míst, po písku částice nebo proppant je umístěna, viskozita tekutin je třeba snížit. Všechny Guar založené systémy lze rozdělit pomocí oxidační jističe.
Výroba – iniciátorem polymerace
Odpadních vod - používá se v odpadních vod.

Cesta akce:
Volný radikál generace začíná po rozpuštění je voda a zrychlil na vhodné teploty.

Kompatibilita:
Kompatibilita s solanka, chlorid vápenatý, chlorid draselný řešení stejně jako všechny známé štěpení tekutiny, gely, cross-linkers a přísad.

Balení:
50 lb džbery, 1200 kg / paleta (5 pytlů x 10 liber v každé vědro)
55 lb kbelíky (25 kg), 1320 kg na paletě [5 sáčků x 11 liber (5 kg) v každém vědro]
55,1 (25 kg) kg pytle, 40bags na palety nebo v super pytle, 1 na paletě.
Speciální balení rozměry na požádání.

Amonného peroxodisíran draselný Persíran sodný bromičnanu Gel dělení výrobců:

Annie Chemie P Ltd.
Nabízí SAE, USA a Indie.
TELEFON: (DÁLE JEN "ÚŘAD") 91-22-23770100, 23726950; FAX: 91-22-23728264
Mezi 5 hodin GMT do 12 hodin GMT

Annie Chemie Wurster Coater
e-mail: info@anniechemie.com

Vývozci do USA Kanada SAE Evropu, Rusko Turecko Mexiko Brazílie, Argentina Chile Dubaj atd.