Annie Chemie Wurster Coater Annie Chemie P Ltd sa zaoberá výrobou mikro zapouzdřit potiahnuté chemikálií. Sme zapouzdřit suché chemickými kryštály v ochranné polymér povlak odovzdať vlastnosti ako napríklad oneskorené vydanie, teplotu citlivých uvoľnenie, tlak citlivé uvoľnenie atď. Ponúkame zapuzdrené gél Breaker (atď bromičnanu draselného peroxosíran sodný, peroxosíran amónny) pre hydraulické štiepenie. Je ponúkaný v troch triedach. Okamžité oxidačné činidlo, oneskorené vydanie nízkoteplotné okysličovadlo s a oneskorené vydanie vysokoteplotné oxidačné činidlo. Ponúkame aj iné chemikálie, oneskorené vydanie. Všetky informácie o fyziky, chémie, aplikácie, použitia a technológie na výrobu gél istič je na týchto stránkach.

Home ----------------- Contact

Air Cargo manufacturers suppliers exporters Bags Jumbo bags carboy packing Gel Breaker Ammonium Persulphate

Je to preklad počítač pre vaše pohodlie. Lepšie informácie navštívte našu domovskú stránku Home. Vaše návrhy na zlepšenie tejto stránky budú oceňované.

Guarová gél istič draslíka & amónneho Persulfate a sodíka bromičnanu

Bridlice plynu hydraulické štiepenie je osvedčenú technológiu na zvýšenie produktivity a maximalizovať využitie ropy a zemného plynu Wells. Guarová guma sa všeobecne používa na výrobu štiepenie tekutiny a udržať piesku častice alebo proppant v suspenzii. Vysokou viskozitou popraskanie tekutiny je čerpaná v a odmeňovanie je zlomená. Po popraskanie viskózna guarová guma je povinný členia na zníženie viskozity a získajte uhľovodíkov prúdiť z dislokácia formácie. Tento pokles je dosiahnuté použitím oxidačné činidlo ako peroxosíran amónny. To je často označovaná ako gél istič. Oneskorené a single-kvapalina technológie reverzibilné-gél, gél-lámanie mechanizmus je chemicky priamo zabudované do samotnej štruktúry gél a pre tento oneskorený gél zvrat je kontrolovateľné.

Keď vodného gél je kontaktovaný za vhodných podmienok, ističe môžu rozkladať gél späť s nízkou viskozitou a vodnatá riešenie.

Zapouzdřit amónneho Persulfate, systémom potiahnuté chemické byť aktívny v 140F alebo 60C tzv nízkej teplote oneskorené vydanie gél istič je používaný pre lámanie gél až na teplotu 200F alebo potiahnuté alebo trochu viac.
Povlakom alebo zapouzdřit Persulfate draselného založené potiahnuté chemické byť aktívny v 195F 90C s názvom vysoká teplota istič oneskorené vydanie gél sa používa pri výrazne vyšších teplôt down-diera až 300F alebo 150 C očakáva sa.
Povlakom alebo zapuzdrené sodného bromičnanu založené gél istič pre veľmi vysoké teploty. To nebude aktívne maximálne 240F alebo 115 C a je navrhnutý pre použitie v 280F na 330F alebo 138C do 165 ° C.

Testovanie zapuzdrené amónneho Persulfate istič 100 rpm v vodou pri 150F alebo 65C kadičky
Release profile for viscosity reduction Please Click on the image to enlarge
Keď sa testuje pri vyšších otáčkach s pieskom v istič, rozpúšťa 70-80% v 6 hodín.

Nezávislé chemik užívateľa oznámila nasledujúce viskozita zmeniť profil porovnanie nášho produktu amónneho Persulfate založené Encap s inou.

Viscocity Reduction Please Click on the image to Enlarge

Viscosity Breaking Please Click on the image to Enlarge

Aplikácie:
Ropné pole -oxidačné gél istič pre Guar hnoji používané v lomu. V popraskanie pracovných miest, po piesku častice alebo proppant je umiestnený, viskozity tekutiny je potrebné znížiť. Všetky Guar založené systémy možno rozdeliť pomocou oxidačné ističe.
Výroba -polymerizácia iniciátor
Odpadových vôd - používa sa pri úprave vody.

Trasa akcie:
Voľných radikálov generácie začína po rozpustení je voda a zrýchlené pri vhodných teplotách tekutiny.

Kompatibilita:
Kompatibilita s nálevu, chlorid vápenatý, roztoky chloridu draselného, rovnako ako všetky známe štiepenie tekutiny, gély, cross-linkers a prísad.

Balenie:
50 lb vedier, 1200 kg na palete (5 tašky x 10 libier v každom vedro)
55 libier vedier (25 kg), 1320 kg na palete [5 tašky x 11 libier (5 kg) v každý vedierko]
55.1 (25 kg) libier tašky, 40bags na palete alebo super vriec, 1 na palete.
Špeciálne balenie veľkosti na požiadanie.

Amónneho peroxosíran draselný peroxosíran sodný bromičnanu gél istič výrobcov:

Annie Chemie P Ltd.
Ponúkané zo SAE, USA a Indii.
TELEFÓN: (ÚRAD) 91-22-23770100, 23726950; FAX: 91-22-23728264
Medzi 5 hodinu GMT 12 hodinu času GMT

Annie Chemie Wurster Coater
e-mail: info@anniechemie.com

Vývozcov do USA Kanada SAE Európe Rusko Turecku Mexiko Brazília Argentína Čile Dubaj atď.