Annie Chemie Wurster Coater Annie Chemie P Ltd , Mikro Kapsülleme Kaplı Kimyasalların üretimi ile uğraşmaktadır. Gecikmeli salınım, sıcaklığa duyarlı salınım, basınca duyarlı salınım vb. gibi özellikler kazandırmak için kuru kimyasal kristalleri koruyucu bir polimer kaplama içinde kapsülleriz. Hidrolik kırılma için Kapsüllü Jel Kırıcı (Amonyum Persülfat, Potasyum Persülfat Sodyum Bromat vb.) sunuyoruz. Üç sınıfta sunulmaktadır. Anında oksitleyici, Gecikmeli salınımlı düşük sıcaklıkta oksitleyici ve Gecikmeli salınımlı yüksek sıcaklıkta oksitleyici. Diğer gecikmeli salınan kimyasalları da sunuyoruz. Jel Kırıcı İmalatı ile ilgili Fizik, Kimya, Uygulamalar, Kullanımlar ve Teknolojiye İlişkin Tüm Bilgiler bu sayfalardadır.

Home ----------------- Contact

Air Cargo manufacturers suppliers exporters Bags Jumbo bags carboy packing Jel Kırıcı Amonyum Persülfat Üreticileri

Bu, rahatınız için bir bilgisayar çevirisidir. Daha iyi bilgi için lütfen Ana Sayfamızı ziyaret edin HomeBu sayfayı geliştirmeye yönelik önerileriniz takdir edilecektir.

Guar Jel Kırıcı Potasyum & Amonyum Persülfat ve Sodyum Bromat

Kaya Gazı Hidrolik kırma , petrol ve gaz kuyularında verimliliği artırmak ve geri kazanımı en üst düzeye çıkarmak için kanıtlanmış bir teknolojidir. Guar zamkı genellikle kırma sıvısını yapmak ve kum parçacıklarını veya propantı süspansiyonda tutmak için kullanılır. Yüksek viskoziteli çatlatma sıvısı içeri pompalanır ve ödeme bölgesi kırılır. Kırıldıktan sonra viskoziteyi azaltmak ve hidrokarbonların kırık oluşumdan dışarı akmasını sağlamak için viskoz guar zamkının kırılması gerekir. Bu azalma, Amonyum Persülfat gibi bir oksitleyici kullanılarak elde edilir. Genellikle jel kırıcı olarak adlandırılır. Gecikmeli ve tek sıvılı tersinir jel teknolojisinde, jel kırma mekanizması kimyasal olarak doğrudan jel yapısının içine yerleştirilmiştir ve bu gecikmeli jel ters çevirme süresi kontrol edilebilir.

Uygun koşullar altında sulu bir jel ile temas ettirildiğinde, kırıcılar jeli tekrar düşük viskoziteli ve sulu bir çözeltiye indirgeyebilir.

Encap Amonyum Persülfat genellikle 3 farklı sıcaklık aralığı için talep edilmektedir. 100F (38C) ila 120F (49C) arasında kuyu içi sıcaklık için
LT Kapsüllü Kırıcı . Bu, yaklaşık %10,5 ila %12,5'lik bir kaplamaya ve yaklaşık %87 ila %89'luk aktif maddeye sahip olacaktır. 120F (49C) ila 140F (60C) arasında kuyu içi sıcaklık için
MT Kapsüllü Kırıcı . Bu, yaklaşık %13 ila 16'lık bir kaplamaya ve yaklaşık %83 ila 86'lık bir aktif maddeye sahip olacaktır. 140F (60C) ila 200F (93C) arasında kuyu içi sıcaklık için
HT Kapsüllü Kırıcı . Bu, yaklaşık %16,5 ila 23'lük bir kaplamaya ve yaklaşık %76 ila 78'lik aktif maddeye sahip olacaktır.

Kaplanmış veya Kapsüllenmiş Potasyum Persülfat bazlı kaplanmış kimyasal, 195F veya 90C'de aktiftir, yüksek sıcaklık gecikmeli salma jel kırıcı olarak adlandırılır, 300°F veya 150°C'ye kadar önemli ölçüde daha yüksek kuyu içi sıcaklıklar beklendiğinde kullanılır.

Çok yüksek sıcaklıklar için Kaplı veya Kapsüllü Sodyum Bromat bazlı jel kırıcı. 240°F veya 115°C'ye kadar etkin olmayacaktır ve 280°F ila 330°F veya 138°C ila 1655°C'de kullanılması önerilir.

Uygulamalar :
Petrol sahası - kırılmada kullanılan Guar bulamaçları için Oksitleyici Jel Kırıcı. Kırma işlerinde kum parçacıkları veya propant yerleştirildikten sonra sıvı viskozitesinin düşürülmesi gerekir. Tüm Guar tabanlı sistemler oksitleyici kırıcılar kullanılarak kırılabilir.
İmalat - Polimerizasyon başlatıcı
Su Arıtma - Su arıtmada kullanılır.

Eylem Yolu:
Serbest radikal oluşumu, suyun çözünmesiyle başlar ve uygun sıvı sıcaklıklarında hızlanır.

Uyumluluk :
Tuzlu su, kalsiyum klorür, potasyum klorür çözeltilerinin yanı sıra bilinen tüm çatlatma sıvıları, jeller, çapraz bağlayıcılar ve katkı maddeleri ile uyumluluk.

Ambalaj :
50 lb'lik kovalar, palet başına 1200 lbs.
55 lb'lik kovalar (25 kilogram), palet başına 1320 lbs.
551b (25 kilogram) torba, palet başına 40 torba veya süper torbalarda, palet başına 1 adet.
Talep üzerine özel paket boyutları mevcuttur.

ABD'ye İhracatçılar Kanada BAE Dubai Irak Kuveyt Rusya Türkiye Meksika Brezilya Arjantin Şili Peru Güney Afrika Kenya Uganda Mısır Nijerya vb.

Amonyum Persülfat Potasyum Persülfat Sodyum Bromat Jel Kırıcı Üreticileri:

Annie Chemie P Ltd.
Offered from UAE, USA and India.
TELEPHONE: (OFFICE) 91-22-23770100, 23726950; FAX: 91-22-23728264
Between 5 Hour GMT to 12 Hour GMT

Annie Chemie Wurster Coater
e-mail: info@anniechemie.com