Annie Chemie Wurster Coater Annie Chemie P Ltd mikro kapsüller kaplı kimyasalların imalatında devreye girer. Biz kuru kimyasal kristal gecikmeli yayın, sıcaklık duyarlı yayın, basınca duyarlı yayın vb. gibi özellikleri vermek için koruyucu polimer kaplama içinde kapsüller. Biz kapsüllü jel ayırıcısı (amonyum persülfat, potasyum persülfat sodyum Bromat vb) hidrolik kırılma için sunuyoruz. Üç derece sunulmaktadır. Sohbet yakıt, gecikmeli yayın düşük sıcaklık oksitleyici olan ve ertelenen yayın yüksek sıcaklık oksitleyici. Ayrıca diğer gecikmeli yayın kimyasallar bulunmaktadır. Fizik, kimya, uygulamalar, anlamları, jel kırıcı imalatı teknoloji hakkındaki tüm bilgileri bu sayfalarda var.

Home ----------------- Contact

Air Cargo manufacturers suppliers exporters Bags Jumbo bags carboy packing Gel Breaker Ammonium Persulphate

Size kolaylık sağlamak için bir bilgisayar çevirisi şudur. Daha iyi bilgi için lütfen ana sayfamızı ziyaret edin Home. Bu sayfa geliştirme önerilerinizi takdir edilecek.

Guar jel kırıcı potasyum ve amonyum persülfat ve sodyum Bromat

Şeyl gaz hidrolik kırılma , verimliliği artırmak ve petrol ve gaz kuyuları içinde kurtarma maksimize etmek için kanıtlanmış bir teknolojidir. Guar gum genellikle kırılma sıvısı yapımında kullanılır ve kum parçacıkları veya proppant süspansiyon tutun. Yüksek viskozite akışkan çatlatma içinde pompalanır ve ödeme dilimi kırılmış. Kırılma sonra viskoz guar gum viskozite azaltmak için kırık ve kırık oluşumu dışarı akmasını hidrokarbonlar almak için gereklidir. Bu düşüş bir oksitleyici amonyum persülfat gibi kullanılarak elde edilir. Bu genellikle jel ayırıcısı adlandırılır. Gecikmiş ve tek sıvı tersinir-jel teknolojisi, jel açan mekanizma kimyasal olarak doğrudan jel yapıya kendisi inşa edilmiştir ve bu gecikmiş jel için ters zaman kontrol edilebilir.

Uygun koşullar altında bir sulu jel temas zaman ayırıcılarını düşük viskozite ve sulu bir çözüm geri jöleye düşürebilir.

Kaplanmış veya saklanması amonyum persülfat dayalı 140F veya 60 C düşük sıcaklık gecikmeli yayın jel kesici jel 200F sıcaklığa kadar kırma için kullanılan adı verilen etkin olacak şekilde kaplanmış kimyasal ya da biraz daha.
Kaplanmış veya potasyum persülfat saklanması 195F aktif olması için kaplamalı kimyasal bazlı ya da 90C yüksek sıcaklık önemli ölçüde daha yüksek aşağı delik sıcaklıklar 300F veya 150 C kadar beklendiği zaman Gecikmeli yayın jel ayırıcısı kullanılır çağırdı.
Sodyum Bromat kapsüllü jel kırıcı çok yüksek sıcaklıklar için temel veya kaplı. Bu kadar 240F veya 115 C aktif olmayacaktır ve 280F için 330F kullanmak için önerilen veya 138C-165 C.

100 RPM amonyum persülfat kırıcı kapsüllü test bir itibariyle kabı 150F veya 65C su ile
Release profile for viscosity reduction Please Click on the image to enlarge
Kum ayırıcı ile daha yüksek devirde test edilirken, % 70-80 6 saat içerisinde çözünür.

Bağımsız bir kimyager, bir kullanıcının aşağıdaki viskozite amonyum persülfat ürün karşılaştırma profil Değiştir Encap dayalı başka bir rapor.

Viscocity Reduction Please Click on the image to Enlarge

Viscosity Breaking Please Click on the image to Enlarge

Uygulamalar:
Petrol sahası – Guar çamurlar kırılma kullanılan jel ayırıcısı oksitleyici. İşler, sonra kum çatlatma içinde partiküller veya proppant yerleştirilir, Akışkan viskozitesi ihtiyacı azaltılmalıdır. Tüm Guar dayalı sistemler oksitleyici ayırıcılarını kırılmış olabilir.
İmalat -polimerizasyon başlatıcı
Su arıtma - su arıtma kullanılır.

Rota eylem:
Serbest radikal üretimi başlar dağılması üzerine su ve sıvı uygun sıcaklıklarda hızlandırılır.

Uyumluluk:
Tuzlu su, Kalsiyum klorür, Potasyum klorür çözümleri gibi tüm ile uyumluluk kırılma sıvıları, jeller, cross-linkers ve katkı maddeleri bilinir.

Ambalaj:
50 lb gerdeller, paletteki her kova içinde (5 çanta x 10 lbs) 1200 kg
55 lb kova (25 kg), 1320 kg başına palet [5 çanta x 11 lbs (5 kilogram) her kova içinde]
55,1 (25 kilogram) lb çanta, 40bags Palet başına veya süper sacks, palet başına 1.
İstek üzerine özel paket boyutları.

Amonyum persülfat potasyum persülfat sodyum Bromat jel kırıcı üreticileri:

Annie Chemie P Ltd.
BAE, ABD ve Hindistan teklif etti.
TELEFON: (OFİS) 91-22-23770100, 23726950; FAKS: 91-22-23728264
5 saat GMT arasında 12 saat GMT olarak

Annie Chemie Wurster Coater
e-posta: info@anniechemie.com

İhracatçılar için ABD Kanada BAE Avrupa Rusya Türkiye Meksika Brezilya Arjantin Şili Dubai vs.