Annie Chemie Wurster Coater Annie Chemie P Ltd در تولید مواد شیمیایی با پوشش Micro Encapsulate مشغول است. ما کریستال های شیمیایی خشک را در یک پوشش پلیمری محافظ محصور می کنیم تا خواصی مانند رهایش تاخیری، رهایش حساس به دما، انتشار حساس به فشار و غیره را ایجاد کنیم. ما ژل شکن کپسوله شده (پرسولفات آمونیوم، برومات سدیم پرسولفات پتاسیم و غیره) را برای شکستگی هیدرولیکی ارائه می دهیم. در سه درجه ارائه می شود. اکسید کننده فوری، اکسید کننده با دمای پایین با تاخیر و اکسید کننده دمای بالا با انتشار تاخیری. ما همچنین سایر مواد شیمیایی تاخیری را ارائه می دهیم. تمام اطلاعات فیزیک، شیمی، کاربردها، کاربردها و فناوری ساخت ژل بریکر در این صفحات موجود است.

Home ----------------- Contact

Air Cargo manufacturers suppliers exporters Bags Jumbo bags carboy packing ژل شکن آمونیوم پرسولفات تولید کنندگان

این یک ترجمه کامپیوتری برای راحتی شماست. برای اطلاعات بهتر لطفا از صفحه اصلی ما دیدن کنید Homeپیشنهادات شما برای بهبود این صفحه قدردانی خواهد شد.

ژل شکن گوار پرسولفات پتاسیم و آمونیوم و برومات سدیم

شکستگی هیدرولیک گاز شیل یک فناوری اثبات شده برای افزایش بهره وری و به حداکثر رساندن بازیافت در چاه های نفت و گاز است. صمغ گوار به طور کلی برای ساخت مایع شکستگی و نگه داشتن ذرات شن و ماسه در حالت تعلیق استفاده می شود. سیال شکستگی با ویسکوزیته بالا به داخل پمپ می شود و ناحیه پرداخت شکسته می شود. پس از شکستگی، صمغ گوار چسبناک باید شکسته شود تا ویسکوزیته کاهش یابد و هیدروکربن ها از سازند شکسته خارج شوند. این کاهش با استفاده از اکسید کننده ای مانند پرسولفات آمونیوم حاصل می شود. اغلب از آن به عنوان ژل شکن یاد می شود. در فناوری ژل برگشت پذیر با تاخیر و تک سیال، مکانیسم شکستن ژل از نظر شیمیایی مستقیماً در خود ساختار ژل ساخته می شود و برای این زمان معکوس ژل تاخیری قابل کنترل است.

هنگامی که یک ژل آبی تحت شرایط مناسب تماس می گیرد، شکن ها می توانند ژل را به محلول کم ویسکوزیته و آبکی تجزیه کنند.

Encap Ammonium Persulfate به طور کلی برای 3 محدوده دمایی مختلف مورد نیاز است.
شکن محصور شده LT برای دمای پایین چاله 100F (38C) تا 120F (49C). این پوشش حدود 10.5 تا 12.5 درصد و ماده فعال حدود 87 تا 89 درصد خواهد داشت.
شکن کپسول دار MT برای دمای پایین چاله 120F (49C) تا 140F (60C). این پوشش حدود 13 تا 16 درصد و ماده فعال حدود 83 تا 86 درصد خواهد داشت.
شکن کپسوله HT برای دمای پایین چاله 140 درجه فارنهایت (60 درجه سانتیگراد) تا 200 درجه فارنهایت (93 درجه سانتیگراد). این پوشش حدود 16.5 تا 23 درصد و ماده فعال حدود 76 تا 78 درصد خواهد داشت.

ماده شیمیایی پوشش داده شده بر پایه پرسولفات پتاسیم پوشش داده شده یا محصور شده برای فعال بودن در دمای 195 درجه فارنهایت یا 90 درجه سانتیگراد به نام ژل شکن تاخیری در دمای بالا زمانی استفاده می شود که دمای پایین سوراخ به طور قابل توجهی تا 300 درجه فارنهایت یا 150 درجه سانتیگراد مورد انتظار باشد.

ژل شکن بر پایه سدیم برومات پوشش داده شده یا محصور شده برای دماهای بسیار بالا. تا دمای 240 درجه فارنهایت یا 115 درجه سانتیگراد فعال نخواهد بود و برای استفاده در دمای 280 درجه فارنهایت تا 330 درجه فارنهایت یا 138 درجه سانتیگراد تا 165 درجه سانتیگراد پیشنهاد می شود.

موارد استفاده :
میدان نفتی - ژل شکن اکسید کننده برای دوغاب های گوار که در شکستگی استفاده می شود. در مشاغل شکستگی، پس از قرار دادن ذرات شن یا مواد پیش‌پاش، ویسکوزیته سیال باید کاهش یابد. تمام سیستم های مبتنی بر Guar را می توان با استفاده از بریکرهای اکسید کننده شکست.
ساخت - آغازگر پلیمریزاسیون
تصفیه آب - در تصفیه آب استفاده می شود.

مسیر عمل:
تولید رادیکال آزاد پس از انحلال در آب شروع می شود و در دمای مناسب سیال تسریع می یابد.

سازگاری :
سازگاری با آب نمک، کلرید کلسیم، محلول های کلرید پتاسیم و همچنین تمام مایعات شکستگی، ژل ها، اتصال دهنده های عرضی و افزودنی ها.

بسته بندی :
سطل های 50 پوندی، 1200 پوند در هر پالت.
سطل های 55 پوندی (25 کیلوگرم)، 1320 پوند در هر پالت.
کیسه های 551b (25 کیلوگرمی)، 40 کیسه در هر پالت یا در کیسه های فوق العاده، 1 در هر پالت.
بسته بندی های ویژه در صورت درخواست موجود است.

صادرکنندگان به ایالات متحده آمریکا کانادا امارات متحده عربی دبی عراق کویت روسیه ترکیه مکزیک برزیل آرژانتین شیلی پرو آفریقای جنوبی کنیا اوگاندا مصر نیجریه و غیره.

آمونیوم پرسولفات پتاسیم پرسولفات سدیم برومات ژل شکن سازندگان:

Annie Chemie P Ltd.
Offered from UAE, USA and India.
TELEPHONE: (OFFICE) 91-22-23770100, 23726950; FAX: 91-22-23728264
Between 5 Hour GMT to 12 Hour GMT

Annie Chemie Wurster Coater
e-mail: info@anniechemie.com